jarní

heart-flow

VÍKEND 

21. 4. - 23. 4. 2023

Chalupa Podhora, Dobrkov, Luže

  ✅ Potřebuješ si odpočinout?

✅ Chceš si v sobě urovnat myšlenky a životní priority?

✅ Toužíš po tom zbavit se bolesti a strachů?

✅ Máš pocit, že se stále někam ženeš a přitom ti život protéká mezi prsty?

✅ Potřebuješ být sama se sebou ale nechceš být úplně o samotě?

Tak si dopřej čas pro sebe.
A vyraž na retreatový víkend pro ženy.

 💚  Bez výčitek budeš odpočívat a zpomalíš. 

 💚  V cizím prostředí budeš moct odhodit veškeré životní role a být sama sebou, aniž by tě někdo soudil.

 💚  Vychutnáš si svobodu. Zapojíš se do toho, do čeho se ti bude chtít. Budeš sdílet jen to, co budeš chtít.

 💚  Nebudeš se starat o vaření, úklid ani děti.

 💚  Protáhneš si tělo a nadýcháš se čerstvého lesního vzduchu.

 💚  Přestaneš sledovat čas, načerpáš energii a inspirace.

 💚  Naladíš se na svou intuici.

 💚  Dovolíš, aby k tobě přišly odpovědi a návrhy řešení na tvé životní výzvy.

 💚  A dovolíš si jen tak plynout.

Přidej se k dalšímu běhu víkendového pobytu pro ženy,
kde se napojíš sama na sebe, odpočineš si, najdeš řadu
odpovědí na tvé aktuální a dlouhodobé životní výzvy
a načerpáš inspiraci do dalšího života.

Mou motivací zúčastnit se HEART FLOW víkendu byla intenzivní potřeba se zastavit, nadechnout. Cítila jsem se přehlcena a unavena svým žitím bytím. Nic jsem neočekávala, jen pohodu a možnost být.  Dopřála jsem si..., to byl první krok. Pak už vše plynulo tak, jak bylo pro mne nejlepší. Od času příjezdu až po čas odjezdu jsem mohla být sama se sebou nebo se propojit s ostatními, sdílet či jen poslouchat životní příběhy inspirativních žen, cvičit jógu či se procházet po okolních lesích a lukách, číst si nebo spát.  Jako bonus úžasná vegetariánská kuchyně Péti a malebné interiéry chalupy Podhora. Zapomeňte na hodiny (v chalupě jsem žádné nezahlédla, buďte. Renata je totiž žena, která Vás svou empatií dokáže provést nejenom společnými dny, ale i myšlenkami, které se během nich vynořily a dotírají. Nic Vám nevnucuje, ptá se, naslouchá... a vy najednou víte. DĚKUJI, Renatko. Vám všem, kdo chcete ztratit čas a najít opět sebe, doporučuji!

Jaroslava

NA CO SE MŮŽEŠ TĚŠIT?

 • ✔️ především SAMA NA SEBE
 • ale taky na:
 •  
 • ✔️ malou skupinu zajímavých žen a můj individuální přístup
 • ✔️ ranní rozcvičky a protažení těla v průběhu dne 
 • ✔️ meditace 
 • ✔️ dechová cvičení
 • ✔️muzikoterapii (pomocí klasických nástrojů ale i  různých žánrů hudby)
 • ✔️ povídání v ženském kruhu 
 • ✔️ praktiky pro posílení propojení s matkou Zemí a Vesmírem
 • ✔️ prožitkové aktivity
 • ✔️ procházky lesem
 • ✔️ lahodnou vegetariánskou stravu
 • ✔️ aktivní i pasivní odpočinek  a dočerpání energie

Víkend je určený pro všechny ženy, které mají zájem o vnitřní ztišení a práci na sobě. Předchozí zkušenosti s meditacemi není nutná. Pokud zkušenosti máš, pak ti může víkend naopak pomoct prohloubit tvé dovednosti.

CO SI ODNESEŠ?

 • 🌱 hlubší sebepoznání
 • 🌱 celkové zklidnění a vnitřní ztišení
 • 🌱 intenzivnější napojení na své tělo díky meditacím, rozcvičkám a procvičování smyslů
 • 🌱 odstranění bloků, strachů a pocitů křivdy
 •  🌱 být k sobě laskavější
 •  🌱 poznání a naladění se na své HEART FLOW
 • 🌱 nové meditační a dechové techniky, které můžeš dále využívat sama doma
 • 🌱 nová přátelství
 • 🌱 čerstvou energii
 • 🌱 nové inspirace
 •  

UBYTOVÁNÍ A STRAVA:

Ubytované budeme (již tradičně) v malebné chalupě Podhora, která stojí ve středu České republiky, v chrudimském okrese nedaleko města Luže.

Chalupa, je postavená v krásném staročeském stylu a stojí v maličké chatařské oblasti, na polosamotě u lesa, kde  živáčka zahlédneš pramálo, zato daňků je tam spousta.  V okolí chalupy je velká zahrada, louky, les... a hlavně klid.

Ubytování bude ve sdílených pokojích po 2 až 4 osobách.

2 osoby mohou být ubytované na jednolůžkovém pokoji za příplatek 1500 Kč.
V případě zájmu je zapotřebí uvést v poznámce při registraci.

Strava je formou plné penze a je vegetariánská.
Začínáme páteční večeří a v neděli končíme společným obědem.

!!! Případné potravinové alergie, prosím, hlaste při registraci !!!

DOPRAVA:

Doprava na místo je po vlastní ose.
Mohu vás propojit, abyste mohly cestu sdílet. 

V tento okamžik tu máme nabídku na spolujízdu z Prahy.
Z jiných částí ČR je možné se dopravit vlakem do Pardubic a poté pokračovat  ve spolujízdě autem k chalupě.

POBYTEM TĚ PROVEDE:

Ing. Renata Vodehnalová

Jsem veselá bytost. Cítím se ve svém životě šťastná. Celoživotně se ráda vzdělávám a poznávám nové - kultury, názory, přístupy, metody...

Jsem vdaná téměř 14 let a v roce 2010 jsem se stala maminkou. Dnes už mám děti tři...  Jsem rodačka z Prahy, více jak 12 let jsem dlouhodobě prožila  v zahraničí. Procestovala jsem kus světa a poznala řadu kultur a náboženství. Před 10 lety jsem se přestěhovala se svým manželem a dětmi do malé vesničky nedaleko Chrudimi v těsné blízkosti lesa a rybníků. A tady se mi obrátil celý život vzhůru nohama a stala jsem se "novým" člověkem.

V roce 2015 mi přišla do života nemoc, která mi změnila život. Donutila mě přehodnotit životní priority, naladit se na svůj vnitřní hlas, který tak dlouho křičel po změně. Prošla jsem intenzivní proměnou a naučila jsem se pociťovat každý den radost ze života navzdory všem překážkám, které mi život hází pod nohy.

Pochopila jsem, že všechny problémy můžu (vy)řešit skrze sebe a můj přístup k nim. A své poznatky teď předávám ženám dál, aby sloužily i jim a nemusely jít dlouhou a trnitou cestou jako kdysi já.

Když byly děti ještě menší, šla jsem především cestou online světa. Jakmile ale poporostly stala se pro mě osobní setkání tím, co mi dává největší smysl. Ať už jsou to individuální konzultace, nepravidelné besedy a nebo právě společné víkendy, jako je tento...

Velice si vážím toho, že se ženy ke mně rády vracejí.

Moc se těším, koho tentokrát HEART FLOW víkend svede dohromady. 

PROČ SI VYBRAT VÍKENDOVÝ POBYT
PRÁVĚ SE MNOU?  

 ✔️  Ukážu ti způsoby, jak hledat odpovědi na všechny tvé starosti a životní výzvy uvnitř sebe.

 ✔️  Provedu tě procesem odpouštění, abys si nenesla zranění a bolest z minulosti životem dál.

 ✔️ Neslibuju ti, že z tvého života zmizí vše nepříjemné, ale naučím tě, jak změnit svůj přístup, aby se ti navzdory všem překážkám žilo líp.

 ✔️ Předvedu ti jednoduché aktivity, které můžeš praktikovat v každodenním životě i v pohodlí domova a díky kterým se mnohem víc napojíš na sebe i své tělo.

 ✔️ Nebudu tě učit strnulé techniky, ale navedu tě na tvou intuici, která se stane tvým přirozeným průvodcem i po návratu domů.

CENA:

Celková cena zahrnující kurzovné, ubytování a stravu (plnou penzi) je 4.890 Kč.

V případě jednolůžkového pokoje je příplatek  ve výši 1.500 Kč.

Zálohová platba nutná pro rezervaci místa je 2.000 Kč.

Více informací k platebním a storno podmínkám najdeš zde.

CO O VÍKENDOVÉM POBYTU ŘÍKAJÍ ŽENY, KTERÉ SE HO ZÚČASTNILY V MINULOSTI?

V květnu 2022 jsem měla tu čest se zúčastnit velmi krásného Heart Flow víkendu na Podhoře s Renčou a dalšími podobně naladěnými ženami. Seberozvojových víkendů mám za sebou již mnoho, tento ale naprosto předčil moje očekávání. Díky Renči empatickému a jedinečnému přístupu jsem zase o kus blíže sama sobě. Víkend plný sdílení, prožitkových aktivit, meditací a jógy mi otevřel nejen oči, ale i srdce. Přinesl mi nová přátelství, ale především uvědomění, že všechny odpovědi na naše otázky nosíme v sobě. Děkuji Ti, Reni, za skvělý program a vytvoření bezpečného prostředí, ve kterém vše naprosto přirozeně plynulo. Stylové prostředí a vegetariánská kuchyně byly už jen třešničkou na dortu. Těším se na další setkání a všem, kteří váhají, jednoznačně doporučuji!
Petra Slavíková
Mou motivací zúčastnit se HEART 💚 FLOW víkendu byla intenzivní potřeba se zastavit, nadechnout. Cítila jsem se přehlcena a unavena svým žitím bytím. Poprvé v životě jsem si vzala dovolenou uprostřed školního roku a začala listovat webovými stránkami, prohledala nabídky od cestování až po adrenalinové zážitky. Náhody neexistují, zaujal mne odkaz na pobyt s Renatou Vodehnalovou. Proč? Hned prvních pár vět mi mluvilo z duše, přesně vystihly mé potřeby: "...Dopřej si čas sama pro sebe. Shoď veškeré své životní role a dopřej si být sama sebou. Dovol si zpomalit. Buď...." Ověřila jsem si, kdo za tímto nápadem stojí a bylo jasno, jedu. Nic jsem neočekávala, jen pohodu a možnost být.  Dopřála jsem si..., to byl první krok. Pak už vše plynulo tak, jak bylo pro mne nejlepší. Od času příjezdu až po čas odjezdu jsem mohla být sama se sebou nebo se propojit s ostatními, sdílet či jen poslouchat životní příběhy inspirativních žen, cvičit jógu či se procházet po okolních lesích a lukách, číst si nebo spát.  Jako bonus úžasná vegetariánská kuchyně Péti a malebné interiéry chalupy Podhora. Zapomeňte na hodiny (v chalupě jsem žádné nezahlédla, buďte. Renata je totiž žena, která Vás svou empatií dokáže provést nejenom společnými dny, ale i myšlenkami, které se během nich vynořily a dotírají. Nic Vám nevnucuje, ptá se, naslouchá... a vy najednou víte. DĚKUJI, Renatko. Vám všem, kdo chcete ztratit čas a najít opět sebe, doporučuji!
Jaroslava
Od víkendu s Renatou jsem nic nečekala. Potřebovala jsem ale vypadnout z domu, takže když mi to kamarádka navrhla, souhlasila jsem s tím, že od toho nic nečekám a případně si udělám program sama pro sebe. Nemohla jsem se více splést. Sešel se nás uzavřený kroužek žen a snad že jsme si byly navzájem cizí, řekly jsme si i to, co bychom blízkému člověku nechtěly či nemohly sdělit. Hovory nebraly konce a vše jsme prokládaly citlivě vedenými meditacemi. Aniž bych nad tím nějak vědomě uvažovala či se o to snažila, odjížděla jsem oproštěná od vzteku či ostnu, který jsem vždy pociťovala při pomyšlení na svého ex-manžela. Ale co je pro mne důležitější, poprvé v životě jsem pocítila lásku sama k sobě. Jasně, vždy si říkáme, že máme rádi sami sebe, ale málokdy to tak opravdu cítíme. Byl to pro mne teprve jeden malý krůček, ale doufám, že ne poslední.
Linda T.zúčastnila se víkendu opakovaně
Náš víkend byl báječný, uvědomění si každičkého kousku mého já mi přineslo velkou úlevu a osvobození. Nemusím se hnát za dokonalostí. Jsem úžasná už teď. Bylo to fantastické setkání a vážím si důvěry, kterou jsme si sebou přinesly, vážně mi to přišlo jako kouzlo.
Lenka Hejtmánkovázúčastnila se víkendu opakovaně
Obohacující Heart Flow víkend s báječnou Renatou Vodehnalovou mohu jen doporučit. Sešly se skvělé ženy, každá s jiným životním příběhem. Byly to 3 krásné dny nabité pozitivní energií, meditací a jógou.
Jana Tkačíková

ODPOVĚDI NA ČASTÉ DOTAZY:

PRO KOHO JE POBYT URČENÝ? PRO JAKOU VĚKOVOU SKUPINU?
Pobyt je určený ŽENÁM. Věk nehraje roli. Co by mělo všechny ženy spojovat, je zájem o vnitřní zklidnění, napojení se na sebe, chuť ladit se na vlastní potřeby a vnitřní hlas - a to v průběhu meditací ale i dalších cvičení a přednášek. 

BUDU MUSET SDÍLET SVÉ POCITY, PROŽITKY, ZKUŠENOSTI VE SKUPINĚ BĚHEM POBYTU? 
NE. To opravdu nemusíte. Svůj životní příběh a veškeré vaše prožitky si můžete řešit jen uvnitř sebe. Pocity z meditací a osobní názor během tématických povídání v kruhu budete moct sdílet nahlas, pokud budete chtít... ale nikdo vás nebude nutit, abyste se veřejně musely otevřít. Jde mi o to, abyste si prožitky a inspiraci načerpaly pro své potřeby. Není nezbytně nutné, abyste je sdílely.

JE PROBLÉM, POKUD NEMÁM ZKUŠENOSTI S MEDITACEMI?
Ne, to v žádném případě nevadí. Na své si přijdou jak úplný začátečníci tak i ženy, které se meditacím věnují pravidelně nebo už delší dobu. Každá se nechá vést až tam, kam ji vlastní tělo a mysl pustí.

JE NAPLÁNOVANÝ V PRŮBĚHU VÍKENDU I NĚJAKÝ POHYB?
Ano, každé ráno začneme rozcvičkou, pozdravem slunci a několika dalšími ásanami. V průběhu dne si znovu protáhneme tělo a taky vyrazíme na procházku do lesa.

JAKÝM TÉMATŮM SE BUDEME VĚNOVAT BĚHEM PŘEDNÁŠEK A NAŠICH POVÍDÁNÍ?
Ústředním tématem bude ženství, ženská energie, ženský a mužský princip. Povídání přizpůsobím aktuálním potřebám skupinky na místě.

NEBUDE NA POBYTU PŘÍLIŠ VELKÁ SKUPINA ŽEN, HODNĚ ŠTĚBETÁNÍ A MÁLO PROSTORU PRO ODPOČINEK A VLASTNÍ ROZJÍMÁNÍ?
Přestože kapacita chalupy Podhora je až pro 20 osob, tak maximální počet účastnic jsme stanovila na 10. Budu ráda, pokud se nás vlastně sejde takto málo... Velmi mi záleží na tom, abych se vám mohla věnovat individuálně a abyste měly dostatek soukromí i klidu. 

POKUD SE NEBUDU CHTÍT ZAPOJIT DO VŠECH ČÁSTÍ PROGRAMU, JE TO PROBLÉM?
Ne, vůbec to není problém. Do programu se můžete zapojit, ale nemusíte. Je to jen na vás. Budete si chtít ráno přispat? Klidně můžete. Jít se v průběhu dne projít nebo si sednout s knížkou ke kamnům? Můžete dělat, co se vám zachce. Tento víkend je o vás a pro vás! 🤍

DOPŘEJ SI ČAS SAMA PRO SEBE!

MÁŠ K VÍKENDU JAKÉKOLIV OTÁZKY?

Napiš mi e-mail na renata@renatavodehnalova.cz a já ti ráda odpovím.