RENATA VODEHNALOVÁ

Intuitivní celostní průvodkyně žen k životu v radosti, flow, spokojenosti a s pocitem štěstí

Věřím, že nikdy není pozdě na změnu

Učím ženy, které se cítí ve svém životě nespokojené, za jaký konec vše uchopit, jak najít vnitřní klid a radost, jak transformovat svůj život a konečně být happy. 

Mým posláním je ukázat ti cestu, jak najít uvnitř sebe odpovědi a řešení na všechny životní starosti.

Věřím, že naprosto každá žena může být ve svém životě šťastná.
I ty!

 

Musela jsem ujít dlouhou cestu, abych konečně pochopila, jak naslouchat svému srdci a přestat potlačovat intuici... abych zjistila, že upřednostňuju osobní setkání a individuální přístup před online světem.

 

Musela jsem v sobě najít odvahu, abych začala pomáhat ženám měnit životy prostřednictvím osobních konzultací, besed, retreatových pobytů nebo jako přednášející host na nejrůznějších setkáních.

 

Ale našla jsem odvahu i odpovědi a díky tomu můžu změnit život i tobě.

 

"Procestovala jsem kus světa, žila jsem trvale přes 12 let v zahraničí, setkala jsem se s nejrůznějšími kulturami a náboženstvím. Prožila jsem řadu let v hlavních městech a teď žiju na vesnici u lesa. Pracovala jsem jako svobodomyslná instruktorka potápění u moře ale i jako zaměstnanec v nadnárodní korporaci. 

Vím, jaké je to být nešťastná, opuštěná, nemocná, chudá ale také vím, kudy vede cesta k tomu jak se cítit bohatá, zdravá, milovaná, milující a šťastná. 

Vím to, protože to žiju."

 

 

Dnes můžu říct, že jsem opravdu šťastná.

 

Žiju krásný život.

 

Probouzím se s pocitem radosti a večer (téměř vždy 🙂 )ulehám do postele s pocitem vděčnosti za to, jaký úžasný den jsem mohla zase prožít.

 

Nejsem ale žádný sluníčkový člověk. Nevěřím tomu, že musí být jen dobře, že nemůžu být smutná nebo naštvaná. Nevěřím, že všichni lidi na mě budou hodný a že celý svět je báječný. Vidím tvrdou realitu... a přesto jsem šťastná!

 

MŮJ PŘÍBĚH ANEB JAK JSEM ZAČALA ŽÍT S RADOSTÍ
KAŽDÝ DEN...

Už jako malá holka jsem se zaobírala úvahami nad smyslem života a hledala harmonii mezi fyzickým světemduchovním životem.

V dospívání mě toto téma stále doprovázelo, a pak najednou přišlo vysokoškolské studium, práce v korporaci, narození našich tří (báječných) dětí, stěhování od Prahy k lesu do východních Čech, podnikání...všeho bylo tolik a já zapomněla... zapomněla kdo jsem, co chci a kam potřebuju jít.

A najednou bum bác!

V roce 2015 přišly zdravotní problémy v podobě akutního atopického ekzému po celém těle, otoků a  žaludečních vředů. Tyhle zdravotní problémy mě nečekaně vytrhly z rozjetého vlaku. Najednou jsem se musela zastavit, zamyslet, přehodnotit priority a učinit radikální rozhodnutí.

Byla jsem přesvědčená, že pokud zbrzdím, seškrtám své aktivity, ukončím podnikání, přijde uzdravení... jenže ono nepřicházelo.

 

A tak jsem se vydala na dlouho cestu sebepoznání.

 

Cesta za zdravím mi přinesla radost do života,
o které se mi nikdy ani nesnilo.

 

Cesta za uzdravením

Za poslední roky jsem vyzkoušela opravdu hodně způsobů ke svému uzdravení: homeopatii, kineziologii, regresi, tradiční čínskou medicínu - pomocí bylinek i akupunktury, Somavedic, diety, meditace individuální i řízené, přečetla jsem hromady knih, účastnila se seminářů a prošla nepřeberným množstvím českých i zahraničních kurzů...

 Vydala jsem se na cestu, abych našla „lék“ na mou nemoc... Byla to dlouhá cesta a já našla něco, co jsem neočekávala. Každodenní pocit radosti, spokojenosti a blaženosti.

 

Pochopila jsem, že vyléčit tělo i duši můžu pouze já sama.

 

Je to těžký úkol, najednou není na koho tu zodpovědnost hodit...

 

Ale zároveň je to velmi osvobozující pocit, že vše je jen na mně.

 

Na své cestě jsem objevila celou řadu programů, které jsem si v životě sama uložila, našla jsem ale i programy, které se v mém rodu předávají po generace a taky jsem narazila na přesvědčení, která vůbec nejsou má a přesto mě v životě ovlivňují / ovlivňovaly.

Stále je na čem pracovat, ještě nemám zahojené "všechny rány“ a vymazané všechny nesmyslné programy, které mi občas brání žít život bez obav a s ještě  větší lehkostí.

 

Dnes žiju krásný a radostný život. Jsem šťastná.

 

Naslouchám konečně hlasu svého srdce.

 

Žiju nejlíp jak teď dovedu. A jsem za to na sebe pyšná.

 

 

Ať už řešíš problémy zdravotní, v rodinných vztazích, s dětmi, na pracovišti nebo nejsi šťastná sama se sebou, věřím, že ti můžu pomoct.

Všechny tyto problémy mají totiž jedno společné...
Vše můžeš (vy)řešit skrze SEBE.

ODPOVĚDI NA VŠECHNY SVÉ OTÁZKY SI NOSÍŠ CELÝ ŽIVOT V SOBĚ. A pokud nevíš, jak se k nim dostat, ukážu ti cestu. Nejrychlejší způsob je osobní konzultace.

 

Jsem ráda, že jsi tu. A moc si toho vážím.

Už to, že chceš něco ve svém životě měnit, vyžaduje ohromnou odvahu. Držím ti palce!

Děkuju ti, že jsi zavítala právě ke mně a věřím, že tu najdeš pro svůj naplněný a harmonický život aspoň trochu inspirace.

Těším se na naši společnou cestu.

Stáhni si zdarma

DESATERO

pro šťastný život

A vytvoř si ve svém životě čas a prostor pro štěstí.