Renata Vodehnalová

"NEJDŮLEŽITĚJŠÍ JE BÝT ŠŤASTNÁ!"

Učím ženy, které se cítí ve svém životě nespokojené, za jaký konec vše uchopit, jak najít vnitřní klid a radost, jak transformovat svůj život a konečně být happy. 

Věřím, že naprosto každá žena může být ve svém životě šťastná.
I ty!

"Procestovala jsem kus světa, žila jsem trvale přes 12 let v zahraničí, setkala jsem se s nejrůznějšími kulturami a náboženstvím. Prožila jsem řadu let v hlavních městech a teď žiju na vesnici u lesa. Pracovala jsem jako svobodomyslná instruktorka potápění u moře ale i jako zaměstnanec v nadnárodní korporaci. Mívala jsem šestimístný plat, ale kdysi jsem musela vyžít i s absolutním minimem...

Vím, jaké je to být nešťastná, opuštěná, nemocná, chudá ale také vím, kudy vede cesta k tomu jak se cítit bohatá, zdravá, milovaná, milující a šťastná. 

Vím to, protože to žiju."

MŮJ PŘÍBĚH ANEB JAK JSEM ZAČALA ŽÍT S RADOSTÍ NAPROSTO KAŽDÝ DEN...

 

Dnes můžu říct, že jsem opravdu šťastná.

 

Žiju krásný život.

 

Probouzím se s pocitem radosti a večer (téměř vždy 🙂 )ulehám do postele s pocitem vděčnosti za to, jaký úžasný den jsem mohla zase prožít.

 

Nejsem ale žádný sluníčkový člověk. Nevěřím tomu, že musí být jen dobře, že nemůžu být smutná nebo naštvaná. Nevěřím, že všichni lidi jsou uvnitř hodný a že celý svět je báječný. Vidím tvrdou realitu... a přesto jsem šťastná!

 

Už jako malá holka jsem se zaobírala úvahami nad smyslem života a hledala harmonii mezi fyzickým světemduchovním životem.

V dospívání mě toto téma stále doprovázelo, a pak najednou přišlo vysokoškolské studium, práce v korporaci, narození našich tří (báječných) dětí, stěhování od Prahy k lesu do východních Čech, podnikání...všeho bylo tolik a já zapomněla... zapomněla kdo jsem, co chci a kam potřebuju jít.

A najednou bum bác!

V roce 2015 přišly zdravotní problémy v podobě akutního atopického ekzému po celém těle, otoků a  žaludečních vředů. Tyhle zdravotní problémy mě nečekaně vytrhly z rozjetého vlaku. Najednou jsem se musela zastavit, zamyslet, přehodnotit priority a učinit radikální rozhodnutí.

Byla jsem přesvědčená, že pokud zbrzdím, seškrtám své aktivity, ukončím podnikání, přijde uzdravení... jenže ono nepřicházelo.

 

A tak jsem se vydala na dlouho cestu sebepoznání.

 

Cesta za zdravím mi přinesla radost do života,
o které se mi nikdy ani nesnilo!

 

Cesta za uzdravením

Za poslední roky jsem vyzkoušela opravdu hodně způsobů ke svému uzdravení: homeopatii, kineziologii, regresi, tradiční čínskou medicínu - pomocí bylinek i akupunktury, Somavedic, diety, meditace individuální i řízené, přečetla jsem hromady knih, účastnila se seminářů a prošla nepřeberným množstvím českých i zahraničních kurzů...

 Vydala jsem se na cestu, abych našla „lék“ na mou nemoc... Byla to dlouhá cesta a já našla něco, co jsem neočekávala. Každodenní pocit radosti, spokojenosti a blaženosti.

 

Pochopila jsem, že vyléčit tělo i duši můžu pouze já sama.

 

Je to těžký úkol, najednou není na koho tu zodpovědnost hodit...

 

Ale zároveň je to velmi osvobozující pocit, že vše je jen na mně.

 

Stále je na čem pracovat, ještě nemám zahojené "všechny rány“ a vymazané všechny nesmyslné programy, které mi občas brání žít život bez obav a s ještě  větší lehkostí.

 

Dnes žiju krásný a radostný život. Jsem šťastná!

 

Naslouchám konečně hlasu svého srdce!

 

Žiju nejlíp jak teď dovedu! A jsem za to na sebe pyšná!

 

 

Ať už řešíš problémy zdravotní, v rodinných vztazích, s dětmi, na pracovišti nebo nejsi šťastná sama se sebou, věřím, že ti můžu pomoct.

Všechny tyto problémy mají totiž jedno společné...
Vše můžeš (vy)řešit skrze SEBE.

Jsem ráda, že jsi tu. A moc si toho vážím.

Už to, že chceš něco ve svém životě měnit, vyžaduje ohromnou odvahu. To na tobě obdivuju!  A držím ti palce!

Děkuju ti, že jsi zavítala právě ke mně a věřím, že tu najdeš pro svůj naplněný a harmonický život aspoň trochu inspirace.

Jsem opravdu vděčná, že mi dovolíš být průvodcem na tvé životní cestě k harmonii.

Těším se na naši společnou cestu!

Stáhni si zdarma

Pět korálků pro šťastný život
aneb jak dostat život do rovnováhy

Tento stručný průvodce, ti odkryje pět oblastí,
o které je zapotřebí pečovat, abys dostala svůj život
do rovnováhy a cítila se spokojená a šťastná.