Kdybych se měla popsat pár slovy, nejspíš bych o sobě řekla, že jsem citlivá, empatická, romantická, láskyplná, věrná a veselá bytost, která už je 14 let spokojeně vdaná. A taky že jsem maminka 3 dětí - jedné úžasné puberťačky a dvou božích kluků... jooo a taky panička jedné vipeťandy a že žiju na okraji malé vesnice na úpatí Železných hor a že to tu miluju.

Už od mala jsem přemýšlela o smyslu života, hodnotách a o hlubším bytí a žití a tyto myšlenky mě v různých intenzitách doprovázely celým životem...

Za přelomový rok ve svém životě považuju rok 2015, kdy mi do života vstoupily zdravotní problémy, které mi obrátily můj dosavadní život vzhůru nohama. Přestože jsem si do té doby myslela, jak uvědoměle žiju, tak jsem zjistila, že zas tak dobře se mi to nedaří.

Začala jsem tedy hledat "lék" na své uzdravení a místo toho jsem narážela na spoustu bloků a programů, které jsem si životem nesla a které ovlivňovaly jak moje zdraví tak moji psychickou pohodu.

Původně jsem se vydala hledat "lék" na svou nemoc, ale během té cesty jsem objevila něco ještě cennějšího. A to nový úhel pohledu na žití a bytí, díky kterému si teď užívám života mnohem víc.

Na mé cestě jsem objevila celou řadu programů, které jsem si v životě sama uložila, našla jsem ale i programy, které se v mém rodu předávají po generace a taky jsem narazila na přesvědčení, která vůbec nejsou má a přesto mě v životě ovlivňují / ovlivňovaly.

Nejsem osvícená bytost, ale neobyčejně obyčejný člověk. A přesto si myslím, že moje poznání a způsob, kterým jsem se naučila léčit tělo, vztahy i duši, může pomoct dalším lidem. 

Základem metody, kterou předávám dál je napojení na svůj vnitřní hlas, hlas srdce, hlas své duše a hledání odpovědí uvnitř sebe. A proto ji říkám HEART FLOW.

 

Pochopila jsem, že vyléčit tělo, duši i vztahy můžu pouze já sama.

 

Je to těžký úkol, najednou není na koho tu zodpovědnost hodit...

 

Ale zároveň je to velmi osvobozující pocit, že vše můžu měnit skrze sebe.

 

Ať už řešíš problémy zdravotní, v rodinných vztazích, s dětmi, v práci nebo nejsi šťastná sama se sebou, věřím, že ti můžu pomoct.

Všechny tyto problémy mají totiž jedno společné...
Vše můžeš vy-řešit skrze SEBE.

ODPOVĚDI NA VŠECHNY SVÉ OTÁZKY SI NOSÍŠ CELÝ ŽIVOT V SOBĚ.
A pokud nevíš, jak se k nim dostat, dovol mi ukázat ti cestu.