podzimní

heart-flow

VÍKEND 

4.11. - 6.11. 2022

Chalupa Podhora, Dobrkov, Luže

  ✅ Potřebuješ si odpočinout?

✅ Chceš si v sobě urovnat myšlenky a životní priority?

✅ Máš pocit, že se stále někam ženeš a přitom ti život protéká mezi prsty?

✅ Potřebuješ být sama se sebou ale nechceš být úplně o samotě?

Tak si dopřej čas pro sebe.
A vyraž na retreatový víkend pro ženy.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

 💚  Bez výčitek budeš odpočívat a zpomalíš. 

 💚  V cizím prostředí budeš moct odhodit veškeré životní role a být sama sebou, aniž by tě někdo soudil.

 💚  Vychutnáš si svobodu. Zapojíš se do toho, do čeho se ti bude chtít. Budeš sdílet jen to, co budeš chtít.

 💚  Nebudeš se starat o vaření, úklid ani děti.

 💚  Protáhneš si tělo a nadýcháš se čerstvého lesního vzduchu.

 💚  Přestaneš sledovat čas, načerpáš energii a inspirace.

 💚  Naladíš se na svou intuici.

 💚  Dovolíš, aby k tobě přišly odpovědi a návrhy řešení na tvé životní výzvy.

 💚  A dovolíš si jen tak plynout.

Přidej se k dalšímu běhu víkendového pobytu pro ženy,
kde se napojíš sama na sebe, odpočineš si, najdeš řadu
odpovědí na tvé aktuální a dlouhodobé životní výzvy
a načerpáš inspiraci do dalšího života.

NA CO SE MŮŽEŠ TĚŠIT?

 • ✔️ především SAMA NA SEBE
 • ale taky na:
 •  
 • ✔️ ranní rozcvičky a protažení těla v průběhu dne 
 • ✔️ meditace 
 • ✔️ dechová cvičení
 • ✔️muzikoterapii (pomocí klasických nástrojů ale i  různých žánrů hudby)
 • ✔️ povídání v ženském kruhu 
 • ✔️ praktiky pro posílení propojení s matkou Zemí a Vesmírem
 • ✔️ procvičování smyslů (chuť, hmat...)
 • ✔️ procházky lesem
 • ✔️ lahodnou vegetariánskou stravu
 • ✔️ malou skupinu účastnic a individuální přístup
 • ✔️ mnoho inspirace 
 • ✔️ aktivní i pasivní odpočinek  a dočerpání energie

Víkend je určený pro všechny ženy, které mají zájem o vnitřní ztišení a práci na sobě. Předchozí zkušenosti s meditacemi není nutná. Pokud zkušenosti máš, pak ti může víkend naopak pomoct prohloubit tvé dovednosti.

CO SI ODNESEŠ?

 • 🌱 hlubší sebepoznání
 • 🌱 celkové zklidnění a vnitřní ztišení
 • 🌱 intenzivnější napojení na své tělo díky meditacím, rozcvičkám a procvičování smyslů
 •  🌱 být k sobě laskavější
 •  🌱 poznání a naladění se na své heart flow
 • 🌱 nové meditační a dechové techniky, které můžeš dále využívat sama doma
 • 🌱 nová přátelství
 • 🌱 čerstvou energii
 • 🌱 nové inspirace
 •  

V období našeho pobytu bude měsíc dorůstat. V této fázi měsíce dostává naše tělo novou energii a všechno, co mu dodáme, má dvojnásobný účinek.  Toto období není vhodné pro redukční diety ale naopak je vhodné pro nabývání nových dovedností, zkušeností a návyků. 

A to se nám bude hodit!

UBYTOVÁNÍ A STRAVA:

Ubytované budeme v malebné chalupě Podhora, která stojí ve středu České republiky, v chrudimském okrese nedaleko města Luže.

Chalupa, je postavená v krásném staročeském stylu a stojí v maličké chatařské oblasti, na polosamotě u lesa, kde  živáčka zahlédneš pramálo, zato daňků je tam spousta.  V okolí chalupy je velká zahrada, louky, les... a hlavně klid.

Ubytování bude ve sdílených pokojích po 2 až 4 osobách.

Strava je formou plné penze a je vegetariánská.
Začínáme páteční večeří a v neděli končíme společným obědem.

!!! Případné potravinové alergie, prosím, hlaste při registraci !!!

DOPRAVA:

Doprava na místo je po vlastní ose.
Mohu vás propojit, abyste mohly cestu sdílet a přijet společně.

Máme zde nabídku spolujízdy z Prahy.

POBYTEM TĚ PROVEDE:

Ing. Renata Vodehnalová

Jsem veselá bytost. Cítím se ve svém životě šťastná. Ráda se vzdělávám a poznávám nové - kultury, názory, přístupy, metody...

Jsem vdaná 13 let a v roce 2010 jsem se stala maminkou. Dnes už mám děti tři...  Jsem rodačka z Prahy, více jak 12 let jsem dlouhodobě prožila  v zahraničí. Procestovala jsem kus světa a poznala řadu kultur a náboženství. Před téměř 10 lety jsem se přestěhovala se svým manželem a dětmi do malé vesničky nedaleko Chrudimi v těsné blízkosti lesa a rybníků. A tady se mi obrátil celý život vzhůru nohama a stala jsem se "novým" člověkem.

V roce 2015 mi přišla do života nemoc, která mi změnila život. Donutila mě přehodnotit životní priority, naladit se na svůj vnitřní hlas, který tak dlouho křičel po změně. Prošla jsem intenzivní proměnou a naučila jsem se pociťovat každý den radost ze života navzdory všem překážkám, které mi život hází pod nohy.

Pochopila jsem, že všechny problémy můžu (vy)řešit skrze sebe a můj přístup k nim.

Když byly děti ještě menší, šla jsem především cestou online světa. Jakmile ale poporostly stala se pro mě osobní setkání tím, co mi dává největší smysl. Ať už jsou to individuální konzultace, nepravidelné besedy a nebo právě společné víkendy, jako je tento...

Naše setkání jsou vždy úžasnou výměnou energií a inspirací.

Moc se těším na setkání s každou jednotlivou z vás. 

Bude to skvělé setkání!

PROČ SI VYBRAT VÍKENDOVÝ POBYT
PRÁVĚ SE MNOU?  

 ✔️  Ukážu ti způsoby, jak hledat odpovědi na všechny tvé starosti a životní výzvy uvnitř sebe.

 ✔️ Neslibuju ti, že z tvého života zmizí vše nepříjemné, ale naučím tě, jak změnit svůj přístup, aby se ti navzdory všem překážkám žilo líp.

 ✔️ Předvedu ti jednoduché aktivity, které můžeš praktikovat v každodenním životě i v pohodlí domova a díky kterým se mnohem víc napojíš na sebe i své tělo.

 ✔️ Nebudu tě učit strnulé techniky, ale navedu tě na tvou intuici, která se stane tvým přirozeným průvodcem i po návratu domů.

CENA:

Celková cena zahrnující kurzovné, ubytování a stravu (plnou penzi) je 4.590 Kč.

Zálohová platba nutná pro rezervaci místa je 2000 Kč.

Více informací k platebním a storno podmínkám najdeš zde.

CO O VÍKENDOVÉM POBYTU ŘÍKAJÍ ŽENY, KTERÉ SE ZÚČASTNILY V MINULOSTI?

V květnu 2022 jsem měla tu čest se zúčastnit velmi krásného Heart Flow víkendu na Podhoře s Renčou a dalšími podobně naladěnými ženami. Seberozvojových víkendů mám za sebou již mnoho, tento ale naprosto předčil moje očekávání. Díky Renči empatickému a jedinečnému přístupu jsem zase o kus blíže sama sobě. Víkend plný sdílení, prožitkových aktivit, meditací a jógy mi otevřel nejen oči, ale i srdce. Přinesl mi nová přátelství, ale především uvědomění, že všechny odpovědi na naše otázky nosíme v sobě. Děkuji Ti, Reni, za skvělý program a vytvoření bezpečného prostředí, ve kterém vše naprosto přirozeně plynulo. Stylové prostředí a vegetariánská kuchyně byly už jen třešničkou na dortu. Těším se na další setkání a všem, kteří váhají, jednoznačně doporučuji!
Petra Slavíková
Od víkendu s Renatou jsem nic nečekala. Potřebovala jsem ale vypadnout z domu, takže když mi to kamarádka navrhla, souhlasila jsem s tím, že od toho nic nečekám a případně si udělám program sama pro sebe. Nemohla jsem se více splést. Sešel se nás uzavřený kroužek žen a snad že jsme si byly navzájem cizí, řekly jsme si i to, co bychom blízkému člověku nechtěly či nemohly sdělit. Hovory nebraly konce a vše jsme prokládaly citlivě vedenými meditacemi. Aniž bych nad tím nějak vědomě uvažovala či se o to snažila, odjížděla jsem oproštěná od vzteku či ostnu, který jsem vždy pociťovala při pomyšlení na svého ex-manžela. Ale co je pro mne důležitější, poprvé v životě jsem pocítila lásku sama k sobě. Jasně, vždy si říkáme, že máme rádi sami sebe, ale málokdy to tak opravdu cítíme. Byl to pro mne teprve jeden malý krůček, ale doufám, že ne poslední.
Linda T.
Náš víkend byl báječný, uvědomění si každičkého kousku mého já mi přineslo velkou úlevu a osvobození. Nemusím se hnát za dokonalostí. Jsem úžasná už teď. Bylo to fantastické setkání a vážím si důvěry, kterou jsme si sebou přinesly, vážně mi to přišlo jako kouzlo.
Lenka Hejtmánková
Obohacující Heart Flow víkend s báječnou Renatou Vodehnalovou mohu jen doporučit. Sešly se skvělé ženy, každá s jiným životním příběhem. Byly to 3 krásné dny nabité pozitivní energií, meditací a jógou.
Jana Tkačíková

DALŠÍ REFERENCE

Milé krasné duše v tělech dívek a žen, jsem moc ráda, že nám Renatka dává tímto šanci zastavit se v téhle pro nás zvláštní době a prožít krásný čas věnovaný jen sobě. Jestli je někdo s kým načerpete energii, kdo ji má na rozdávání, kdo se umí krásně smát a kdo si umí život vychutnat a prožít, je to právě ona. Můžete se těšit na bohatý a smysluplný program, který Vas dozajista posune v životě do pohody. Znám ji už několik let a jsem moc ráda, že se rozhodla tajemství, jak být milá manželka, veselá máma, vnímající dcera a přítelkyně, předat i nám ostatním. Pojďme si to užít.
Jana Kania
Víkend s Renčou bude hodně o radosti, pohodě a odpočinku. Může jemnou klidnou formou otevřít vhled a nadhled do běžného života bez podmínek a příkazu. Renču můžu doporučit jako výborného průvodce, který nic nenutí a vychází ze své zkušenosti.
Kateřina Skochová
Proč jet na víkend s Renčou? Tak to je za mě naprosto jasné. Je to milá, usměvavá, přímá a velice energická žena, která vám umožní přijít si na nové myšlenky, hezky se v nich vykoupat a naučí vás poznat i skryté stránky vaší osobnosti. A O TO STOJÍTE - PROTOŽE SI TO ZASLOUŽÍTE😉❤
Andrea Pešková

ODPOVĚDI NA ČASTÉ DOTAZY:

PRO KOHO JE POBYT URČENÝ? PRO JAKOU VĚKOVOU SKUPINU?
Pobyt je určený ŽENÁM. Věk nehraje roli. Co by mělo všechny ženy spojovat, je zájem o vnitřní zklidnění, napojení se na sebe, chuť ladit se na vlastní potřeby a vnitřní hlas - a to v průběhu meditací ale i dalších cvičení a přednášek. 

BUDU MUSET SDÍLET SVÉ POCITY, PROŽITKY, ZKUŠENOSTI VE SKUPINĚ BĚHEM POBYTU? 
NE. To opravdu nemusíte. Svůj životní příběh a veškeré vaše prožitky si můžete řešit jen uvnitř sebe. Pocity z meditací a osobní názor během tématických povídání v kruhu budete moct sdílet nahlas, pokud budete chtít... ale nikdo vás nebude nutit, abyste se veřejně musely otevřít. Jde mi o to, abyste si prožitky a inspiraci načerpaly pro své potřeby. Není nezbytně nutné, abyste je sdílely.

JE PROBLÉM, POKUD NEMÁM ZKUŠENOSTI S MEDITACEMI?
Ne, to v žádném případě nevadí. Na své si přijdou jak úplný začátečníci tak i ženy, které se meditacím věnují pravidelně nebo už delší dobu. Každá se nechá vést až tam, kam ji vlastní tělo a mysl pustí.

JE NAPLÁNOVANÝ V PRŮBĚHU VÍKENDU I NĚJAKÝ POHYB?
Ano, každé ráno začneme rozcvičkou, pozdravem slunci a několika dalšími ásanami. V průběhu dne si znovu protáhneme tělo a taky vyrazíme na procházku do lesa.

JAKÝM TÉMATŮM SE BUDEME VĚNOVAT BĚHEM PŘEDNÁŠEK A NAŠICH POVÍDÁNÍ?
Ústředním tématem bude ženství, ženská energie, ženský a mužský princip. Povídání přizpůsobím aktuálním potřebám skupinky na místě.

NEBUDE NA POBYTU PŘÍLIŠ VELKÁ SKUPINA ŽEN, HODNĚ ŠTĚBETÁNÍ A MÁLO PROSTORU PRO ODPOČINEK A VLASTNÍ ROZJÍMÁNÍ?
Přestože kapacita chalupy Podhora je až pro 20 osob, tak maximální počet účastnic jsme stanovila na 12. Budu ráda, pokud se nás vlastně sejde ještě méně... Velmi mi záleží na tom, abych se vám mohla věnovat individuálně a abyste měly dostatek soukromí i klidu. 

POKUD SE NEBUDU CHTÍT ZAPOJIT DO VŠECH ČÁSTÍ PROGRAMU, JE TO PROBLÉM?
Ne, vůbec to není problém. Do programu se můžete zapojit, ale nemusíte. Je to jen na vás. Budete si chtít ráno přispat? Klidně můžete. Jít se v průběhu dne projít nebo si sednout s knížkou ke kamnům? Můžete dělat, co se vám zachce. Tento víkend je o vás a pro vás! 🤍

DOPŘEJ SI ČAS SAMA PRO SEBE

MÁŠ K VÍKENDU JAKÉKOLIV OTÁZKY?

Napiš mi e-mail na renata@renatavodehnalova.cz a já ti ráda odpovím.