heart flow

VÍKEND PRO ŽENY

6.5. - 8.5. 2022

náhradní termín 

Chalupa Podhora, Dobrkov, Luže

Dopřej si čas sama pro sebe. Shoď veškeré své životní role a dopřej si být sama sebou. Dovol si zpomalit. Buď. Směj se. Relaxuj. Medituj. Naslouchej. Protáhni si tělo. Dýchej čerstvý lesní vzduch. Pochutnej si bez vaření. Načerpej energii a inspiraci. 

V dnešní uspěchané době a dlouhotrvajícím období strachu máme málo času věnovat se samy sobě. Většinu času jedeme na autopilota, odpojujeme se ještě víc od svého těla a vnitřního hlasu (hlasu svého srdce), a často máme pocit, že se stále někam ženeme a přitom nám život protéká mezi prsty...

Je zapotřebí se na chvilku zastavit.  Najít si čas sama na sebe. Ujasnit si skutečné priority. Opět se na sebe napojit a nechat se vést svým heart flow. Najít vnitřní klid, naslouchat intuici, uvolnit se a začít důvěřovat sama sobě i životu.

A přesně to a mnohem víc můžeš v malém kruhu žen zažít během "HEART FLOW VÍKENDU."

Víkendu je určený pro všechny ženy, které mají zájem o vnitřní ztišení a práci na sobě. Předchozí zkušenosti s meditacemi není nutná. Pokud zkušenosti naopak máte, pak vám víkend může pomoct prohloubit vaše dovednosti.

30.4.2022 je NOVOLUNÍ.

V období našeho pobytu bude měsíc dorůstat.  V této fázi měsíce dostává naše tělo novou energii a všechno, co mu dodáme, má dvojnásobný účinek.  Toto období není vhodné pro redukční diety ale naopak je vhodné pro nabývání nových dovedností, zkušeností a návyků. 

A to se nám bude hodit!

TĚŠIT SE MŮŽEŠ NA:

 • ✔️ ranní rozcvičky a protažení těla v průběhu dne
 • ✔️ meditace 
 • ✔️ dechová cvičení
 • ✔️muzikoterapii (pomocí klasických nástrojů ale i  různých žánrů hudby)
 • ✔️ povídání v kruhu (o ženském principu a na téma strach)
 • ✔️ praktiky pro posílení propojení s matkou Zemí a Vesmírem
 • ✔️ procvičování smyslů (chuť, hmat...)
 • ✔️ procházky lesem
 • ✔️ výbornou vegetariánskou stravu
 • ✔️ malou skupinu účastnic a individuální přístup
 • ✔️ mnoho inspirace (včetně praktických tipů) do dalšího života
 • ✔️ aktivní i pasivní odpočinek  a dočerpání energie

CO SI ODNESEŠ:

 • 🌱 celkové zklidnění a vnitřní ztišení
 • 🌱 intenzivnější napojení na své tělo díky meditacím, rozcvičkám a procvičování smyslů
 •  🌱 být k sobě laskavější
 •  🌱 poznání a naladění se na své heart flow
 • 🌱 nové meditační a dechové techniky, které můžeš dále využívat sama doma
 • 🌱 nová přátelství
 • 🌱 čerstvou energii
 • 🌱 nové inspirace

UBYTOVÁNÍ A STRAVA:

Ubytované budeme v malebné chalupě Podhora, která stojí ve středu České republiky, v chrudimském okrese nedaleko města Luže.

Chalupa, je postavená v nádherném staročeském stylu a nachází se v maličké chatařské oblasti, na polosamotě u lesa, kde  živáčka zahlédneš pramálo, zato daňků je tam spousta.  V okolí chalupy je velká zahrada, louky, les... a hlavně klid.

Ubytování bude ve sdílených pokojích po 2 až 4 osobách.

Strava je formou plné penze a je vegetariánská. Začínáme páteční večeří a v neděli končíme společným obědem.
!!! Případné potravinové alergie, prosím, hlaste při registraci !!!

DOPRAVA:

Doprava na místo je po vlastní ose.
Mohu vás propojit, abyste mohly cestu sdílet a přijet společně.

Mám tu nabídku na spolujízdu z Prahy. Kdyby některá z vás chtěla využít, stačí připsat do poznámky a já vás propojím.

POBYTEM TĚ PROVEDE:

Ing. Renata Vodehnalová

Jsem veselá bytost, která se ráda celoživotně vzdělává a ráda poznává nové - kultury, názory, přístupy, metody...

Jsem vdaná 13 let a v roce 2010 jsem se stala maminkou. Dnes už mám děti tři...  Jsem rodačka z Prahy, více jak 12 let jsem prožila  v zahraničí. Procestovala jsem kus světa a poznala řadu kultur a náboženství. Před nástupem na mateřskou jsem byla obchodním zástupcem v nadnárodní korporaci v Praze. Před téměř 10 lety jsem se přestěhovala se svým manželem a (tenkrát) 2 dětmi do malé vesničky nedaleko Chrudimi v těsné blízkosti lesa a rybníků. A tady se mi obrátil celý život vzhůru nohama a stala jsem se "novým" člověkem.

V roce 2015 mi přišla do života nemoc, která mi změnila život. Donutila mě přehodnotit životní priority, naladit se na svůj vnitřní hlas, který tak dlouho křičel po změně. Naučila jsem se skrze intenzivní studium a implementaci velkého množství technik pociťovat každý den radost ze života navzdory všem překážkám, které mi život hází pod nohy. Pochopila jsem, že všechny problémy můžu (vy)řešit skrze sebe a můj přístup k nim.

V určitý moment už nebylo zbytí a musela jsem začít své "know-how" na radostný život začít předávat dál. Zjednodušila jsem vše, co jsem se naučila a začala to předávat dál... Když byly děti ještě menší, šla jsem především cestou online světa. Jakmile ale poporostly stala se pro mě osobní setkání tím, co mi dává největší smysl. Ať už jsou to individuální konzultace (postavené na heart flow), nepravidelné besedy (na nejrůznější témata) a nebo právě společný víkend, jako je tento...

Moc se těším na setkání s každou jednotlivou z vás. Naše setkání jsou vždy úžasnou výměnou energií a inspirací.

Bude to skvělé setkání!

CENA:

Celková cena zahrnující kurzovné, ubytování a stravu (plnou penzi) je 3900 Kč.

Milé krasné duše v tělech dívek a žen, jsem moc ráda, že nám Renatka dává tímto šanci zastavit se v téhle pro nás zvláštní době a prožít krásný čas věnovaný jen sobě. Jestli je někdo s kým načerpete energii, kdo ji má na rozdávání, kdo se umí krásně smát a kdo si umí život vychutnat a prožít, je to právě ona. Můžete se těšit na bohatý a smysluplný program, který Vas dozajista posune v životě do pohody. Znám ji už několik let a jsem moc ráda, že se rozhodla tajemnství, jak být milá manželka, veselá máma, vnímající dcera a přítelkyně, předat i nám ostatním. Poďme si to užít.
Jana Kania

REGISTRACE:

Po vyplnění závazné přihlášky (viz registrační formulář níže) obdržíš fakturu, potvrzení o rezervaci místa a e-mail s podrobnějšími informacemi ohledně příjezdu a co si zabalit s sebou.

Více informací k platebním a storno podmínkám najdeš zde.

REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ


E-mailová adresa*
Mobilní telefon
Křestní jméno
Příjmení
Poznámky
Víkend s Renčou bude hodně o radosti, pohodě a odpočinku. Může jemnou klidnou formou otevřít vhled a nadhled do běžného života bez podmínek a příkazu. Renču můžu doporučit jako výborného průvodce, který nic nenutí a vychází ze své zkušenosti.
Kateřina Skochová
Proč jet na víkend s Renčou? Tak to je za mě naprosto jasné. Je to milá, usměvavá, přímá a velice energická žena, která vám umožní přijít si na nové myšlenky, hezky se v nich vykoupat a naučí vás poznat i skryté stránky vaší osobnosti. A O TO STOJÍTE - PROTOŽE SI TO ZASLOUŽÍTE😉❤
Andrea Pešková

ODPOVĚDI NA ČASTÉ DOTAZY:

JE NAPLÁNOVANÝ V PRŮBĚHU VÍKENDU I NĚJAKÝ POHYB?
Ano, každé ráno začneme rozcvičkou, pozdravem slunci a několika dalšími ásanami. V průběhu dne si znovu protáhneme tělo a taky vyrazíme na procházku do lesa.

PRO KOHO JE POBYT URČENÝ? PRO JAKOU VĚKOVOU SKUPINU?
Pobyt je určený ŽENÁM. Věk nehraje roli. Co by mělo všechny ženy spojovat, je zájem o vnitřní zklidnění, napojení se na sebe, chuť ladit se na vlastní potřeby a vnitřní hlas - a to v průběhu meditací ale i dalších cvičení a přednášek. 

JE PROBLÉM, POKUD NEMÁM ZKUŠENOSTI S MEDITACEMI?
Ne, to v žádném případě nevadí. Na své si přijdou jak úplný začátečníci tak i ženy, které se meditacím věnují pravidelně nebo už delší dobu. Každá se nechá vést až tam, kam ji vlastní tělo a mysl pustí.

JAKÝM TÉMATŮM SE BUDEME VĚNOVAT BĚHEM PŘEDNÁŠEK A NAŠICH POVÍDÁNÍ?
Ústředním tématem bude ženství, ženská energie, ženský a mužský princip. Dalším tématem bude aktuální a dlouhodobě nás zatěžující téma strachu. Povídání přizpůsobím aktuálním potřebám skupinky na místě.

BUDU MUSET SDÍLET SVÉ POCITY, PROŽITKY, ZKUŠENOSTI VE SKUPINĚ BĚHEM POBYTU? 
NE. To opravdu nemusíte. Veškeré vaše prožitky si můžete řešit jen uvnitř sebe. Pocity z meditací a osobní názor během tématických povídání v kruhu budete moct sdílet nahlas, pokud budete chtít... ale nikdo vás nebude nutit, abyste se veřejně musely otevřít. Jde mi o to, abyste si prožitky a inspiraci načerpaly pro své potřeby. Není nezbytně nutné, abyste je sdílely.

NEBUDE NA POBYTU PŘÍLIŠ VELKÁ SKUPINA ŽEN, HODNĚ ŠTĚBETÁNÍ A MÁLO PROSTORU PRO ODPOČINEK A VLASTNÍ ROZJÍMÁNÍ?
Přestože kapacita chalupy Podhora je až pro 20 osob, tak na tomto pohybu se nás za žádných okolností nesejde víc jak 8. Budu ráda, pokud se nás vlastně sejde ještě méně... Velmi mi záleží na tom, abych se vám mohla věnovat individuálně a abyste měly dostatek soukromí i klidu. 

BUDEŠ POŘÁDAT PODOBNÝ VÍKEND JEŠTĚ NĚKDY V BUDOUCNU?
Ano, mám to v plánu a ráda bych uspořádala další setkání někdy na podzim. Ale netuším, jaká bude situace. Pevně doufám, že už žádná opatření a omezení nebudou. Ale člověk nikdy neví... Pokud se zúčastníte jarního víkendu, tak se můžete opět připojit i na podzim. Bude to pokračování práce sama na sobě.

MÁŠ K VÍKENDU JAKÉKOLIV OTÁZKY?

Napiš mi e-mail na renata@renatavodehnalova.cz a já ti ráda odpovím.