ČASTÉ DOTAZY

JAK BUDE NAŠE KONZULTACE/SEZENÍ PROBÍHAT?

Naše setkání bude tvořeno ze dvou částí. V té první části si budeme povídat o problémech a starostech, které tě reálně tíží a v druhé části se na ně podíváme pomocí metody HEART-FLOW, skrze tvé hluboké vědomí. Neboj, nepotřebuješ mít žádné zkušenosti s meditacemi ani jinými technikami, jak se napojit na tvou intuici nebo hlas srdce.

Jednotlivým částem se budeme věnovat v rozsahu, který bude podle tvé individuální potřeby.

BUDE MI STAČIT JEDNA KONZULTACE?

Velmi záleží na tom, jaký problém chceš vyřešit, jak moc je závažný, jestli programy, ve kterých je ukotvený jsou staré a strnulé a neméně taky na tvém zájmu, co vše chceš vyřešit a kam se chceš posunout.

Konzultace může být jednorázová... ale mnohem více se mi osvědčilo navazovat dlouhodobou spoluprácí (proto nabízím balíčky Intensive a Step-by-Step) a věnovat se životním výzvám do hloubky. Je mnohem přínosnější pro tvou práci na sobě, když víme, že za "pár dnů" můžeme navázat na poslední setkání a dořešit např. komplexnější téma.

NEBUDU PO NAŠÍ KONZULTACI UNAVENÁ NEBO ROZHOZENÁ?

Rozhozená bys být neměla. Naopak bys se měla cítit odlehčeně a víc vyrovnaně. Intenzivní práce s vnitřními programy a bloky bývá obvykle náročná a člověk se po ní může cítit unavený. Proto doporučuji na zbytek dne neplánovat ještě další zátěžové aktivity (třeba posilku nebo večírek).

BOJÍM SE, ŽE SI NOVÉ POZNATKY NEUDRŽÍM A VRÁTÍM SE DO ZAJETÝCH KOLEJÍ.

To se opravdu může stát. Nezáleží totiž na délce a kvalitě naší společné práce ale na tvém odhodlání věci měnit.

Já osobně pro odbourání nejrůznějších programů potřebuji několik intenzivních sezení, ve kterých se z různých úhlů tématu věnuji a postupně pracuji na jejich odstranění. 

JSI TERAPEUTKA, MENTORKA NEBO KOUČKA?

Já osobně bych se označila za průvodkyni.

Nemám psychologické vzdělání a ani jsem úmyslně neabsolvovala kurzy koučování. Velmi intenzivně pracuji s intuicí. Absolvovala jsem řadu vzdělávacích kurzů a pravidelně se věnuji prostřednictvím samostudia k rozšiřování svých obzorů a zkoumání různých metod a přístupů. 

Vystudovala jsem vysokou školu, a to mezinárodní obchod  na Vysoké škole ekonomické a mám titul Ing. 

Jako malá holčička jsem byla napojená na (svůj) vyšší zdroj. V dospívání jsem ze svých schopností byla zmatená a nevěděla jsem, jak svých darů využít. 

Nepřehlédnutelná nemoc mi v roce 2015 změnila život. Přinutila mě skutečně najít samu sebe a začít dary a pochopení, se kterými jsem se narodila, předávat dál. Více se o mně dozviš v mém příběhu. TADY >>>

CHCEŠ SE MĚ JEŠTĚ NA COKOLIV ZEPTAT?

Pošli mi e-mail na renata@renatavodehnalova.cz a já ti moc ráda odpovím.