Kde začít se změnami?

Na tuhle otázku se mě neustále řada žen ptá. A odpověď je velmi jednoduchá! KDEKOLIV ALE ROVNOU TEĎ!

Velmi často přemýšlíme o tom, co udělat jinak, kde začít, za jaký to chytit konec, abychom něco nepokazily… jenže u těchto hlubokých dumání většinou i vše končí.

Pokud jsi nešťastná ve vztahu, nenaplňuje tě tvá práce, stresuje tě kolektiv, v noci se budíš, toužíš po jiném životě, tak není nač čekat a je zapotřebí jednat.

A kde začít? Já věřím, že náš vnitřní hlas, hlas srdce nebo naše intuice (říkej tomu jak potřebuješ), nás vede. Pokud ho úplně nezadupeme myšlenkama a přesvědčeníma, co bychom měly, tak ten tichý hlásek uvnitř nás nás vždy někam směruje.

Ano, může se stát, že se vydáme nějakým směrem a na své cestě zjistíme, že potřebujeme jít jinam a nebo v jiném tempu. Ale k tomuhle závěru bychom nikdy nedošly, pokud bychom nevykročily a nezačaly. Pokus-omyl je žádoucí! Učíme se děláním, ne myšlením!

Malé dítě se pokouší opakovaně postavit a udělat první krok. Zkouší a zkouší. Nepřemýšlí o tom, jak by to provedlo. Opakováním a děláním vypilovává svou dovednost. A to stejné je zapotřebí dělat i v dospělosti.

„Učíme se děláním, ne myšlením!“

Možná jste uvěřily rčení, že kdo nic neděla, nic nezkazí… Ale to je velký omyl. Pokud jste totiž nešťastné, něco vám v životě nevyhovuje tak tím, že nic neuděláte a nebo o tom budete celý život jen přemýšlet, se nic nezmění a nic se nevyřeší.

Proto vyražte do akce a začněte se změnami. Začněte kdekoliv ale právě teď!

A pokud nevíš, od čeho se odrazit ale jseš rozhodnutá jít do akce tady a teď, tak by ti mohl pomoct můj e-Book „5 korálků pro šťastný život,“ který patří mezi moje oblíbené online vychytávky a je ke stažení zdarma. Pokud naopak upřednostňuješ osobní přístup, interakci a zpětnou vazbu, tak se na mě můžeš obrátit a dohodnout si se mnou individuální konzultaci – jednorázově nebo i dlouhodobou spolupráci.

Pokud cítíš, že chceš a potřebuješ ve svém životě změnu, tak o tom jen nepřemýšlej, udělej první krok a pusť se do akce!

A pamatuj, cesta je cíl! Takže si ji užívej i když bude občas pořádně trnitá.
Ať už se do změn pustíš sama, s e-bookem nebo mou osobní podporou, přeju ti hodně štěstí!

A budu moc ráda, když mi písneš, jestli ses tímto příspěvkem nechala nakopnout a začínáš se změnami tady a teď.

Renata Vodehnalová
Učím lidi najít rovnováhu mezi fyzickým světem, ve kterém je spousta radostí ale i starostí, nedostatku i přebytku, shonu a konzumu a jejich vnitřním duševním životem – tak aby se jim žilo dobře a s lehkostí. Jsem žena, manželka skvělého muže, maminka tří dětí a nadšená studentka receptu na šťastný život. Více o Renatě se dozvíte zde. >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.